پوشش کارفرما

شرکت سرمایه گذاری دارویی گلرنگ

خدمات درمانی، پزشکی و سلامت
24852000 24852*** نمایش

اطلاعات شرکت

 • اندازه سازمان
  بیش از 200 نفر
 • بازدیدها
  1972
 • محل
  میدان ونک، خیابان ملاصدرا، بعد از پل کردستان، شماره 63
 • از زمان(سابقه به سال یا تاریخ)
  1389

توضیحات کارفرما

شرکت سرمایه‌گذاری دارویی گلرنگ در سال ۱۳۸۹ توسط گروه صنعتی گلرنگ تأسیس و به حوزه مهم و بنیادی صنعت دارو وارد شد. شرکت سرمایه‌گذاری دارویی گلرنگ با بهره گیری از شرکت های دانش بنیان خود، مدیران مجرب و تلاش شبانه روزی نیروهای متخصص، مسیر پیشرفت در عرصه تولید و عرضه محصولات دارویی را به نحوی طی کرد که امروز، نه تنها توانایی تولید فرآورده های دارویی را از ماده اولیه (API) تا محصول نهایی داراست، بلکه میزان قابل توجهی از تولیدات خود را به کشورهای دیگر صادر می کند.

شرکت سرمایه گذاری دارویی گلرنگ به عنوان سیاست گذار خط مشی های کلان گروه صنعتی در حوزه دارو و در راستای رفع نیازمندی های دارویی کشور اقدام به تاسیس شرکت های تولیدی، دانش بنیان، توزیع و پخش دارو نموده است.

در حال حاضر شرکت های فاران شیمی، آرین سلامت سینا، ابیان دارو، ابیان فارمد، هستی آریا شیمی، سروش مانا فارمد، واریان فارمد، هستی بهین فارمد و سلامت پخش هستی از زیر مجموعه های شرکت سرمایه‌گذاری دارویی گلرنگ هستند.

ماموریت سازمان

ارائه محصولات و خدمات ممتاز در حوزه سلامت در جهت بهبود کیفیت زندگی، مبتنی بر فناوری روز و نوآوری های سرمایه انسانی، با توجه به حقوق و منافع کلیه‌ ذی‌نفعان در سطح بین‌المللی با اتکا بر اعتبار گروه صنعتی گلرنگ.

چشم انداز سازمان

تبدیل شدن به بزرگترین شرکت داروسازی ایران و یکی از ۳ شرکت داروسازی برتر خاورمیانه در ارائه فرآورده‌های دارویی، بهداشتی و پزشکی و روش‌های نوین افزایش کیفیت زندگی و حضور در جمع ۲۰۰ شرکت برتر دارویی جهان تا سال ۱۴۰۴.