راهنمای ثبت نام و درج اطلاعات رزومه

روی دکمه ورود/ثبت نام کلیک کنید.

در این بخش پس از انتخاب از منوی ثبت نام، نام کاربری انتخابی خود را با حروف انگلیسی بنویسید، پست الکترونیک معتبر خود را وارد کنید، رمز عبور را دو بار وارد کنید، شماره تلفن همراه خود را بنویسید، بعد از باز کردن فیلد دسته بندی حوزه فعالیت یا رشته تحصیلی خود را با تایپ کردن جستجو کنید و مرتبط ترین را انتخاب کنید، تیک پذیرش قوانین را بزنید و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

بعد از انجام مرحله ثبت نام به پیشخوان وارد میشوید، برای وارد کردن اطلاعات اولیه خود وارد بخش پروفایل شوید.

تصویر پروفایل خود را بارگذاری کنید.

اطلاعات خواسته شده شامل نام، تلفن همراه، تاریخ تولد، حقوق درخواستی، سابقه کار، جنیست و رده سنی را در این قسمت وارد کنید.

در این بخش زبان هایی که مسلط هستید، اخرین مدرک تحصیلی، حوزه فعالیت و فیلم معرفی خود را وارد کنید و توضیحاتی درباره خود بنویسید. 

در این بخش شهر محل زندگی و آدرس را وارد کنید. برای درج موقعیت مکانی خود در نقشه در فیلد موقعیت مکانی محل زندگی خود را تایپ کنید (مثلا ونک) از میان گزینه های نمایان مرتبط ترین گزینه را انتخاب کنید.

بعد از اینکه گزینه مرتبط را انتخاب کردید موقعیت مکانی شما توسط دو عدد نمایان میشود. برای اضافه کردن شبکه های اجتماعی ابتدا روی علامت فلش که در تصویر مشاهده میشود کلیک کنید تا فیلدهای شبکه اجتماعی ظاهر شود. سپس یکی از شبکه های اجتماعی را انتخاب کنید و در فیلد رو به رو آدرس را وارد کنید. برای اضافه کردن شبکه اجتماعی دیگر روی دکمه سبز رنگ مطابق تصویر کلیک کنید. پس از وارد کردن اطلاعات روی ذخیره پروفایل کلیک کنید تا اطلاعات ثبت شوند.

برای وارد کردن اطلاعات رزومه خود باید به بخش رزومه من بروید.

در بخش در صورت تمایل عکس نمونه کارهای خود را وارد کنید. در بخش بعدی فایل رزومه که از قبل آماده کرده اید (میتوانید از سایت های رزومه ساز هم استفاده کنید) آپلود کنید. در بخش بعدی برای وارد کردن اطلاعات تحصیلی ابتدا روی علامت فلش مطابق تصویر کلیک کنید تا فیلدهای تحصیلات ظاهر شوند.

برای هر مقطع تحصیلی باید یک بخش تحصیلات را تکمیل کنید به طور مثال مقطع کارشناسی باید رشته تحصیلی، نام دانشگاه محل تحصیل، معدل، سال شروع و پایان نوشته شود. برای اضافه کردن مقطع تحصیلی دیگر روی دکمه سبز رنگ مطابق تصویر کلیک کنید. 

سایر بخش ها را مشابه تحصیلات پر کنید و دکمه ذخیره را فشار دهید.

توجه کنید باید حداقل 70 درصد بخش های پروفایل و رزومه را پر کنید تا بتوانید برای موقعیت های شغلی در روزهای نمایشگاه درخواست دهید.

اگر سوال دیگری در رابطه با پر کردن بخش های پروفایل یا رزومه دارید میتوانید به irjobfair@gmail.com ایمیل ارسال کنید یا با شماره های 66128068 و 09100047126 تماس بگیرید.